Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

http://www.trgencplay.com

  Worms World Party Demo

  Paylaş
  avatar
  Str!k3R
  Administrator
  Administrator

  Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26
  Saygınlık : 2605
  Mesaj Sayısı : 1225
  Yaş : 30
  Kayıt tarihi : 08/07/08

  ınfo Worms World Party Demo

  Mesaj tarafından Str!k3R Bir C.tesi Şub. 21 2009, 12:14

  Worms serisi her yeni çıkan oyunda daha eğlenceli olmaya başlamıştır. Ta ki “worms world party”nin ardından 3D’ye geçişine kadar. Ne yazık ki oyunun atmosferi, zevki gitmiştir, bildiğimiz worms formatından çıkıp bambaşka bir oyuna dönüşmüştür. İşin dramatik kısmını geçeyim en iyisi, oyunla ilgili bilgi vermeye başlayayım.
  Oyun ister bilgisayara karşı, ister internetten bir başkasıyla veya aynı bilgisayarda birden fazla kişi (ki bence en zevklisi budur) oynanabiliyor. Solucanlardan oluşan iki ya da daha fazla takımın bir arenada sırayla hamle yaparak savaşmalarından oluşuyor oyunumuz. Arenadaki tüm rakiplerini temizleyen takım kazanmış oluyor. Küçük solucanlar olmalarına karşın bunlar bizim küçükken sokaklarda karıncaları birbirlerine güreştirdiğimiz gibi savaşmıyorlar. Molotof kokteyli, bazuka, el bombası, tüfekler, dinamit, mayın, koyun (evet koyun), inek (ciddiyim bu da var), yaşlı teyze (şaka yapmıyorum bilenlere sorun kardeşim var bunların hepsi) gibi toplamda 64 adede ulaşan bir silah repertuarları var. Tabi silahların tamamı saldırıya yönelik değil. Paraşüt, ip, delme araçları gibi silahları kullanarak bir sonraki hamlemizde uygun saldırı için pozisyon alıyoruz. Girder, freze gibi silahlarla bariyer kurup kendimizi saldırılardan koruyabiliyoruz. Yani her stratejiye uygun silah tipleri mevcut. Birkaç seçmece silah örneği verirsek:
  Bazooka: İşte en temel silahımız. rüzgardan etkilendiği için kullanması pratik istiyor ama çok kullanışlı. Aksini bizzat ayarlamadığınız sürece cephanesi sonsuz, tamamen beleş bir silah. İlginç bir de özelliği var, suda sektirebiliyorsunuz. Böyle taş sektirir gibi aynen.
  Banana Bomb: El bombası kategorisinin en gözde silahı. Atıyorsunuz, parçalara ayrılıyor, her bir parçası yerde patlıyor. Katliam yaratmak için harika.
  Sheep: En matrak silahlardan biri. Solucanımız cebinden bi kuzu çıkarıyor (nasıl oluyorsa artık bu), kuzuyu fırlatıyor, kuzumuz meleyerek koşa koşa uzaklaşıyor, size de istediğiniz bir anda tek tuşla kuzuyu patlatmak kalıyor.
  Ninja Rope: Kullanılması çook iyi bilinmelidir, eğer ustaysanız haritada istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Havada taklalar atarak Tarzan gibi salınabilirsiniz hatta. Acemiler için de tam bir eğlence kaynağıdır çünkü genelde kullanmaya çalışırken kendi adamlarını suya düşürüp öldürürler.
  Air Strike: Adamımız cebinden bir telsiz çıkarıyor, hava desteği çağırıyor bir uçak da işaretlediğimiz yere füze yağdırıyor. Saldıracak açı bulamadığınızda çok işe yarıyor saklandığınız yerden uçağı çağırmanız yeterli.
  : Sheep’ten daha matrak olan silah kuzumuzu aynı şekilde kullanıyoruz fakat o da ne? Tuşa bastığınız anda “tınınııım!” ses efektiyle bir pelerin takıp uçmaya başlıyor kuzu. Havada yönlendirerek istediğimiz yerde patlatıyoruz kuzuyu. Bir de yüzebileni var bunun “aqua sheep” diye onu suda da yönlendirebilirsiniz. Yalnız kontrolü çok zordur pratik yapmadan denemeyin.

  Download


  _________________
  Emege Saygı
  Okudugunuz Konuya Yorum Yazın
   Forum Saati Ptsi Mayıs 21 2018, 15:19