Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Join the forum, it's quick and easy

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.trgencplay.com

2 posters

fernerbahçedeki gol sıkıntısı

info34
    info34
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
    Saygınlık : 4
    Lakap : godfather

arrow fernerbahçedeki gol sıkıntısı

Mesaj tarafından info34 Cuma Şub. 13 2009, 20:00

Guiza çarpıcı açıklamalar yaptı ve "Usta bir playstation oyuncusu bile bu sistemle gol atamaz" dedi.
    Milli maç için gittiği ülkesinde İspanyol gazetecilere içini döken Daniel Güiza "Tek forvetli sistemde hiçbir santrfor başarılı olamaz. Sahada gerçek futbolu bırakın, usta bir playstation oyuncusu bile bu sistemle gol atamaz" dedi.
    İspanya Gol Kralı olarak geldiği F.Bahçe'de, 19 lig maçında sadece 4 gol atan Daniel Güiza çarpıcı açıklamalar yaptı. Fotomaç'ta yer alan habere göre, önceki gün oynanan İspanya-İngiltere milli maçı için gittiği ülkesinde, Marca gazetesinden Jose Fandango'ya içini döken Güiza "Türkiye'de benden bekleneni veremediğimin farkındayım. Ama bunun sorumlusu sadece ben değilim. Fenerbahçe tek forvetle oynuyor. Rakiplerimiz ise bize karşı katı savunma yapıyor. Yani hep kalabalık savunma arasında tek başıma kalıyorum" dedi.
    Bu anlayışla hiçbir santrforun başarılı olamayacağını iddia eden Güiza şunları söyledi: "Şu bir gerçek ki ben kulübede otursam, Semih ilk 11'de oynasa o da büyük sıkıntı yaşar. Hatta Eto'o da gelse beklenen golleri atamaz. Diyebilirim ki sahadaki gerçek futbolu bırakın, usta bir playstation oyuncusu dahi bu şekilde gol atamaz. Yine de şampiyon olacağımıza inanıyorum. Çok iyi niyetli, büyük bir başkanımız var. Ona karşı mahcubum. Hem onu hem taraftarımızı sevindirmek artık tek amacım oldu."
    guiza haklı anelkada bu yüzden oynayamadı hangi teknik direktör gelse tek forvet oynatıyor şampiyonluğa oynayan takım bu kadar defansif oynarmı allah aşkına şampiyonlar liginde oynasak neyse fenerbahçenin taktiğini oyuncularını ben belirlesem daha iyi sonuçlar alırız yazık dedeye verilen o kadar paraya
    Str!k3R
    Str!k3R
    Administrator
    Administrator

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26
    Saygınlık : 2605

arrow Geri: fernerbahçedeki gol sıkıntısı

Mesaj tarafından Str!k3R C.tesi Şub. 14 2009, 12:22

"Guiza çarpıcı açıklamalar yaptı ve "Usta bir playstation oyuncusu bile bu sistemle gol atamaz" dedi. "
    Very Happy:D:D:D
    sıstem dıyor da kendısı gıbı bır ıspanyol olan t.dırektor var ve mıllı takımda da bırlıktelerdı.sıstem aynıydı..
    sanssız guıza Very Happy:D

Forum Saati Ptsi Mayıs 06 2024, 12:27