Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Join the forum, it's quick and easy

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.trgencplay.com

2 posters

IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz)

XarbaR
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
    Saygınlık : 2

Alarm IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz)

Mesaj tarafından XarbaR C.tesi Kas. 22 2008, 22:23

Bu yöntemle ne hamachiye , ne başka bir programa ihtiyacınız olucak IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink
    Mesela ben Avusturyadan bi arkadaşla NBA 2007 aynı yöntemle oynadım IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile
    Sanki aynı cafeden oynuyoruz gibi son surat hız IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Biggrin

Öncelikle http://www.ipadresimne.com/ tıklayın ve girin siteye..
    Resim1:
    IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Ipgp2

Resimde gözüktüğü gibi ip adresinizi kopyalayın ve online oyun oynayacağınız kişiye verin..

Not1: Her modem resetlemenizde,bilgisayar kapatıp açmanızda doğal olarak değişecektir IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile Bunu dikkate alırsınız IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile

Devam ediyoruz..
    Örneği şu anki Fifa 2007 turnuvamız olduğu için forumda Fifa 2007 için anlatıyorum..
    İp verdiğiniz kişi oyuna girdikten sonra o ip'yi şimdi resimde anlattığım gibi ekleyecek..

Resim2:
    IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Adszqs8
    Resimde görülen şekilde girilecek, oradan "new" dicez ve ip adresini ekleyeceğiz IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink

Resim3

IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Adsz2rf2

Resimde anlattım olayın mantığını IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink
    Ekledikten sonra işlem aşağı yukarı bitmiş oluyor IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink

Sonra oynucağınız kişiyle aynı anda oyuna girecek şekilde kendinizi ayarlayıp..
    Oyuna giriyoruz..

ve Resim4:
    IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Adsz3ie8

İp adresini bana siz söylediniz diye varsayın IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink
    Ve ben sizin ip adresinizi ekledikten sonra; örnek resimde olduğu gibi bağlanmaya çalışacam IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile
    Diğer kişi ise ; aynı anda "host" a basıp bağlanacak kişiyi bekleyecek IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Wink

Yani bir kişi ip ye "connect" deyip bağlanmaya çalışırken ; diğer kişi aynı anda "host" demeliki ağlar birbirini bulup bağlansın IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile

İşte hepsi bu kadar..
    Sonra oyun oynarken ne ekranım kasıyor , bu hamachi çok yavaş ..
    Sürekli takılıyor vs gibi derdiniz kalmıcak IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Biggrin
    Çünkü direct ip den giriyorsunuz ( damardan yani ) IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Biggrin

Not2: Msn,mirc,antivirüs vs kasıcak programlardan çıkınız oyuna başlamadan önce
    IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz) Smile
    Str!k3R
    Str!k3R
    Administrator
    Administrator

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 26
    Saygınlık : 2605

Alarm Geri: IP'den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz)

Mesaj tarafından Str!k3R Paz Kas. 23 2008, 11:47

hamachiden oluyo zaten boyle oynamak ısteyınce (super anlatmıssın saol arkadasım emege saygı)

Forum Saati Cuma Mayıs 03 2024, 01:12