Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Join the forum, it's quick and easy

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://www.trgencplay.com

2 posters

NERO 9 SON SÜRÜMM

sagohastasi
    sagohastasi
    Profesyonel Üye
    Profesyonel Üye

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 16
    Saygınlık : 269

Alarm NERO 9 SON SÜRÜMM

Mesaj tarafından sagohastasi Salı Ağus. 25 2009, 09:12

Nero 9 Türkçe Ücretsiz Sürümü İndir

30.07.2009 @ 22:50
    2899 kere okundu, 0 yorum yazildi.

NERO 9 SON SÜRÜMM Nero9_introArtık en popüler CD/DVD yazma yazılımı Nero'ya ücretsiz sahip olabilirsiniz. Yanlış okumadınız, tamamen ücretsiz olan Nero 9'un bu özel sürümünü hemen indirin. Bu özel sürüm ile ücretli sürüm arasındaki farkı da sizlerle paylaşıyoruz.

Nero Burning 9.4.12.3

Yayınlanan bu ücretsiz sürümde kullanıcılar CD/DVD kopyalama ve Data CD/DVD oluşturmanızı sağlıyor. Nero 9'un içerisinde birçok uygulama daha bulunduğunu sizlere anlatmıştık. Müzik ve video dosyası dönüştürme araçları, yedekleme ve CD/DVD silme vb. işlemlerin hiçbirini kullanamıyorsunuz, bunlar ücretli sürümler verilmeye devam edecek.

Yazılımın Türkçe dil desteği bulunuyor ve kurulum dosyası sadece 55 MB. Windows Vista, XP ve 7 işletim sistemleri destekleniyor.

Toolbar (Araç Çubuğuna Dikkat)

Kurulum sırasında size ASK Toolbar yüklemek için bir seçenek sunacak, eğer yüklemek istemiyorsanız bu kutucuğu boş bırakın.

Nero 9 Ücretsiz Sürüm İndirin

Yazılımı indirmek için tıklayın.

Ücretli Sürümü Tanıyın ve Deneme Sürümünü İndirin

Sizler için hazırladığımız bu sayfada Nero 9'un ücretli sürümü hakkında bilgi alabilirsiniz, verdiğimiz linkten indirmek isterseniz de karşınıza gelecek olan sayfaya geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekiyor. Nero ancak bu şekilde indirmenize olanak veriyor.

mamilan

Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
    Saygınlık : 14

Alarm Geri: NERO 9 SON SÜRÜMM

Mesaj tarafından mamilan Perş. Ağus. 27 2009, 16:25

Abi ben mal gibi nero 6 kullanırdım şimdi gelgörki nero 9 a geçtim sağol +rep

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29 2024, 10:06