Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

http://www.trgencplay.com

  Titan Savaşları

  Paylaş
  avatar
  bortubocek

  Kadın <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
  Saygınlık : 9
  Mesaj Sayısı : 5
  Yaş : 36
  Kayıt tarihi : 12/03/12

  default Titan Savaşları

  Mesaj tarafından bortubocek Bir Perş. Haz. 05 2014, 11:49


  Merhaba cesur savaşçı !
  Kılıcını bile. Neden mi ? Çünkü yepyeni bir savaş seni bekliyor ! Kılıcını, kalkanını, asanı ve de zırhını kap ve Titan Savaşlarında yerini al !
  Ön kayıtlar başladı ! 3000 şanslı kişi arasında olmak istiyorsan hemen başvurunu yap ve bu güzel maceraya sende katıl. Kapalı Beta 13 Haziran 2014’de açılacak ! Sende bu güzel macerada yer almak istiyorsan hemen kılcını kap zırhını giy ve aramıza katıl !
  Resmi Facebook adresi : https://www.facebook.com/TitanSavaslari?fref=ts
  Resmi Oyun Sitesi : http://ts.arkarena.com/
  4 etkileyici sınıftan birini seç
  Savaşçı gücü ve dayanıklılığı ile oyunda partilerin vazgeçilmesi ve ön saftları dolduran sınıftır. Tek el ağır kılıç ile atak gücünü kullanabilir yada Kılıç ve kalkanı ile tank olarak savaş ve Boss partilerinde boy gösterebilir. Yanınızda bir savaşçı varsa hiçbri zaman için korkmanıza gerek yok.

  Ruh çağıran ruhları kontrol eden ve tekrar canlandırma yeteneğine sahip Ruh Çağıran sınıfını yardımcılarını çağırarak koskoca bir alandaki tüm yaratıkları temizleyebilir. Yıldırım gücünü çok iyi kullanabilen bu sınıf gösterişi ve yardımcıları ile her zaman kalabalık olarak gezmeyi sever.

  Katil yakınlarınızda bir katil gördüyseniz her zaman temkinli olmalısınız. Görünmezlik yeteneği ile düşmanların yanında bir anda belirebilir, Sersemletme yeteneği ve hızı ile oyuncuların korkulu rüyası olmaya hazır. Katil sınıfı ile oynamak tam bir sanattır.

  Şifacı kale savaşları, partiler ve boss ların vazgeçilmezi buff ve can basma özelliği ile kendine güvenen bir sınıf, Şifacının olduğu bir gruba saldıracaksanız ilk önce kime atak vereceğinizi iyi seçmelisiniz. Şifacı alt sınıfı olan atak özellikleri ile tehlikeli bir sınıf olma özelliğini taşıyor.

  Büyücü ateş ve Buz elementini kullanabilen iki ayrı sınıf olarak geliştirebilen büyücüler, Alan büyüleri ve yüksek hasarları ile tam bir korkulu rüya. Parti ile çok hızlı ve seri şekilde yaratıkları kesebilir, bir büyücü ile aynı slotu paylaşıyorsanız oradan uzaklaşın kendinize yeni bir slot arayın.

  Çeşitli ekipmanlar kazanarak bunları değişik şekillerde geliştirebilirsiniz. Kristal ekleyebilir ve yıldızını artırabilirsiniz. En iyi kombinasyonu bularak rakiplerinizin ve yaratıkların korkulu rüyası haline gelin!

  Sistem gereksinimleri:

  Oyundan Görüntüler:


  [VIDEO]https://www.youtube.com/watch?v=MxRpPs4ag3c[/VIDEO]

  avatar
  bortubocek

  Kadın <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
  Saygınlık : 9
  Mesaj Sayısı : 5
  Yaş : 36
  Kayıt tarihi : 12/03/12

  default Geri: Titan Savaşları

  Mesaj tarafından bortubocek Bir Cuma Tem. 04 2014, 08:54


  [size=150]Oyunun acık betasi 11 haziranda açılacaktır.
  İlk günü sakın kaçırmayın [/size]


   Forum Saati Cuma Ara. 14 2018, 07:28