Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

http://www.trgencplay.com

  iBomber defence portable

  Paylaş

  ruscoo

  Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
  Saygınlık : 33
  Mesaj Sayısı : 11
  Yaş : 34
  Kayıt tarihi : 30/06/11

  default iBomber defence portable

  Mesaj tarafından ruscoo Bir Perş. Haz. 30 2011, 15:41  iBomber Defense, genel olarak değerlendirirsek klasik bir kule savunma oyunu. Fakat diğer klasik oyunlardan farklı atmosferi ve ikinci dünya savaşını konu alıyor olması nedeniyle çok daha zevkli.

  Oyunda Avrupa ve Kuzey Afrika’da geçen 22 farklı seviye (level) ve dolayısıyla harita mevcut. Campaign modunda oynadığımızda sırayla her bir cepheyi yenilmeden geçmemiz gerekiyor.

  Oynadığımız haritaya göre karşımıza çıkan düşmanın kara, hava ve deniz kuvvetleri olabiliyor. Buna göre silah seçimleri yapılıyor.

  Oyundaki tüm savunma silahları hemen kullanılabilir olmuyor. Her bir seviye geçtikçe kazandığımız zafer puanları (victory points) ile yeni silahları açtırabiliyoruz. Ayrıca silahların max upgrade seviyelerini de bu zafer puanlarını kullanarak biz belirliyoruz.

  Diğer klasik kule savunma oyunlarından farklı olarak bu oyunda da bazı düşman üniteleri bize saldırıyor. Dolayısıyla kazandığımız paralarla zaman zaman tamir (repair) işlemi yapmamız gerekiyor.

  Defans oyunlarını sevenler vazgeçemeyecek.


  Fileserve
  http://adf.ly/1wt01

  Turbobit
  http://adf.ly/1wt1B

   Forum Saati Cuma Kas. 16 2018, 14:33