Full Oyun Download Merkezi - Oyun Forumu

www.playregion.com

Buradayız

oyun portalı

http://www.trgencplay.com

  Çernobil Terorist Saldırısı | 2011 | Trivium

  Paylaş

  ahmetyasin

  Erkek <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
  Saygınlık : 102
  Mesaj Sayısı : 34
  Yaş : 35
  Kayıt tarihi : 18/04/11

  default Çernobil Terorist Saldırısı | 2011 | Trivium

  Mesaj tarafından ahmetyasin Bir Ptsi Nis. 18 2011, 11:50

  Çernobil Terörist Saldırı FPS e eshan birinci şahıs oyun. ağır silahlı teröristlere çok sayıda korku içinde sahip alan Pripyat.Evropeyskoto hükümetler olduğunu devraldık. Yakında korku onlarla büyüdüm temas daha da güçlü yaptık teröristler sonra. Onlar saat içinde 24 milyar avro istiyorum on veya yarımkürede kuzey olacak patlayabilir tüm Çernobil nükleer tüm atmosfer radyoaktif madde yüksek içine ölümcül bulutlar yayımlanan patlama elektrotsentrala.Pri olacaktır.

  Para ekstremistite.Frontalnata saldırının bu meblağı ödemeye düşünülemez, ancak kolayca da hükümet tesisi darbe olacak saldırı zamisli.Ako görülebilir. Hızlı askeri harekat için donatılmış çok sayıda terörist ve çok iyi vardır.

  Bir olasılık kendiniz ve hayatta kalmak için tek şans olduğunu, çoğunun olarak Chernobil.Ubivayte patlaması önlemek için üzerine vraga.Vsichko bağlıdır yok iken cihazlar etkisiz hale getirmeye, iyi Spec Ops seçmek size . Bir oyun vazmozhnost.Priyatna Bir kişi!


  Oyundan Kareler


  fileserve.com wYcAEFF
  fileserve.com 9ZKqqZ8
  fileserve.com q2pwZ57  ul.to 58ph7wi6
  ul.to ahlyf2em
  ul.to ot97cr4b

  Fileserve Uploaded partları birbiriyle uyumludur  Lütfen birkaç saniyenizi ayırıp ilgili linkler ve içerik hakkında görüş belirtiniz. Yazacağınız bir mesaj diğer kullanıcı arkadaşlar ve bizler için yönlendirici olacaktır.  Not:Oyunu yüklemek için Daemon Tools programına ihtiyaç vardır.

  Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.


  fileserve.com ccY2k6B

  İyi Oyunlar


   Forum Saati Cuma Ekim 19 2018, 15:09